Trobeu útil aquesta informació? No
Veieu algun error en aquesta pàgina?

Aquestes són totes les persones que han estat escollides democràticament per a representar la ciutadania i el partit al qual pertanyen.

Pere Guinovart Dalmau

Càrrec Conseller Comarcal

Partit CIU

Data nomenament 27-02-2018

Pere Virgili Domínguez

Càrrec Vicepresident 1r

Partit CiU

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Daniel Cid Ricote

Càrrec President

Partit PSC

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Jaume Casas Sorde

Càrrec Vicepresident

Partit CiU

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Joan Martí Pla Pla

Càrrec Vicepresident

Partit CiU

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Antonio López López

Càrrec Vicepresident

Partit PSC

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Begoña Floria Eseberri

Càrrec Vicepresidenta

Partit PSC

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Dona

Jordi Llopart Senent

Càrrec Conseller Comarcal

Partit CiU

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Pere Abelló Alfonso

Càrrec Conseller Comarcal

Partit CiU

Data nomenament 04-09-2017

Sexe Home

Antoni Virgili Colet

Càrrec Conseller Comarcal

Partit CiU

Data nomenament 04-09-2017

Sexe Dona

Frederic Royuela Ampurdanès

Càrrec Conseller Comarcal

Partit CiU

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Dona

Josep Toquero Pujals

Càrrec Conseller Comarcal

Partit CiU

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Daniel Esparza Sirera

Càrrec Conseller Comarcal

Partit PSC

Data nomenament 12-04-2017

Sexe Home

Ander Mikel Basterrechea Aranguren

Càrrec Conseller Comarcal

Partit PSC

Data nomenament 04-09-2017

Sexe Home

Francisco David González Cardeña

Càrrec Conseller Comarcal

Partit PSC

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Josep Fortuny Minguella

Càrrec Conseller Comarcal

Partit PSC

Data nomenament 04-09-2017

Sexe Home

Albert Ortega Royo

Càrrec Conseller Comarcal

Partit PSC

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Laura Moya Núñez

Càrrec Conseller Comarcal

Partit PSC

Data nomenament 04-09-2017

Sexe Dona

Daniel Rodríguez Martorell

Càrrec Conseller Comarcal

Partit ERC-AM

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Albert Roig Rovira

Càrrec Conseller Comarcal

Partit ERC

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Alexandre Boquet Cervera

Càrrec Conseller Comarcal

Partit ERC

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Núria Batet Miracle

Càrrec Conseller Comarcal

Partit ERC

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Dona

Mònica Alabart Calvó

Càrrec Conseller Comarcal

Partit ERC

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Dona

José Susín Díaz

Càrrec Conseller Comarcal

Partit C's

Data nomenament 20-12-2016

Sexe Home

Màximo Ibort Corvinos

Càrrec Conseller Comarcal

Partit C's

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Sònia Orts Leiva

Càrrec Conseller Comarcal

Partit C's

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Dona

Juan A. Ramírez Rubio

Càrrec Conseller Comarcal

Partit C's

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

M. Encarnación Quílez Valdevira

Càrrec Conseller Comarcal

Partit PP

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Dona

M. Dolores Juncal Santos

Càrrec Conseller Comarcal

Partit PP

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Dona

Marc Alarcón Peralta

Càrrec Conseller Comarcal

Partit PP

Data nomenament 04-09-2017

Sexe Home

Georgina Florejachs Casas

Càrrec Conseller Comarcal

Partit ICV-EUiA-E

Data nomenament 26-04-2016

Sexe Dona

Rubén Gras Fernández

Càrrec Conseller Comarcal

Partit ICV-EUiA-E

Data nomenament 08-07-2015

Sexe Home

Joan Pons Solé

Càrrec Conseller Comarcal

Partit CUP

Data nomenament 08-07-2105

Sexe Home