Vols saber si aquest organisme disposa de secretari/ària, interventor/ora i/o tresorer/era i qui són? Aquest és el lloc on en trobaràs més detalls.

TÈCNICS DE L’ENS

Nom del tècnic

Càrrec

Correu electrònic

Telèfon

Carlus Gay i Puigbert

Cap de Comunicació

comunicacio@platjadaro.com

972 80 42 05

Àngel Pijoan Font

Responsable Tècnic Informàtica

informatica@platjadaro.com

972 81 72 84

Sandra López Gonzalez

Responsable PAM

participa@platjadaro.com

972 81 72 84

Josep Serra Oliveras

Interventor

intervencio@platjadaro.com

972 81 72 84

Carol Santiago Sánchez

Cap de la Unitat de Serveis Econòmics

rendes@platjadaro.com

972 81 72 84

Jordi Perianes Estela

Tresorer

tresoreria@platjadaro.com

972 81 72 84

Tomàs Soler Navarro

Cap de la Unitat de Secretaria

ajuntament@platjadaro.com

972 81 72 84

Laura Flores Ortega

Cap de la Unitat de Recursos Humans

personal@platjadaro.com

972 81 72 84

Isidre Puigneró Armengol

Cap de la Unitat de Contractació i Compres

compres@platjadaro.com

972 81 72 84

Jordi Espriu Fernández

Cap d’Àrea de Serveis al Territori

urbanisme@platjadaro.com

972 81 64 63

Carlos Huguet Moreno

Responsable Tècnic d’Activitats Econòmiques

activitats@platjadaro.com

972 81 72 84

Xavier Montaner Heller

Cap de la Unitat de Serveis i Sostenibilitat

serveis@platjadaro.com

972 81 72 84

Anna Viñas Millán

Cap d’Àrea d’Atenció a les Persones

valorhuma@platjadaro.com

972 81 83 41

Judit Noguera Boix

Responsable Tècnica OAC

oac@platjadaro.com

972 80 42 04

Irene Ros Plaja

Cap de la Unitat d’Infància

casalila@platjadaro.com

972 82 56 05

Gerard Llandrich Merino

Cap de la Unitat de Joventut

joventut@platjadaro.com

972 82 54 63

Raquel Parra Garcia

Cap de la Unitat de Benestar Social i Salut

ssocials@platjadaro.com

972 81 94 73

Pilar Poyatos Casas

Cap de la Unitat de Dinamització Comunitària

ccivic@platjadaro.com

972 81 83 41

Rocio Martínez Cortes

Directora Llar d’Infants

llarinfants@platjadaro.com

972 81 89 06

David Puertas Martínez

Sotsinspector-Cap de la Policia Local

secretariapolicia@platjadaro.com

972 82 57 77

Lali Quinto Vallès

Cap de la Unitat de Cultura i Educació

cultura@platjadaro.com

972 81 61 92

Xavier Conchillo Roca

Responsable Tècnic Arxiu

arxiu@platjadaro.com

972 82 65 39

Sílvia Pradas Berenguer

Directora de la Biblioteca

biblioteca@platjadaro.com

972 82 54 91

Quim Porta Bernaus

Cap de la Unitat d’Esports

esports@platjadaro.com

972 81 83 85

Elena Kosidlo Auladell

Cap de la Unitat de Turisme

turisme@platjadaro.com

972 81 71 79

Joana Hernández Cosialls

Directora de l’Oficina de Turisme

turisme@platjadaro.com

972 81 71 79

Montse Güell Berge

Responsable Tècnica de Promoció Econòmica

aroimpulsa@platjadaro.com

972 80 42 07